CG eGOV - verzia 2019.4.2.190731-prihlásení používatelia: 0Vitajte!Prihlásenie

Portál Informačného systému samosprávy mesta Kežmarok


Cieľom Mesta Kežmarok je efektívne a objektívne informovanie obyvateľov mesta o používaní verejných prostriedkov a nakladaní s majetkom mesta, čo je jedným z predpokladov transparentnosti a otvorenosti samosprávy mesta.


Za týmto účelom Mestský úrad v Kežmarku zabezpečil vytvorenie portálu Informačného systému samosprávy mesta Kežmarok, prostredníctvom ktorého môže ktokoľvek a kedykoľvek získať jednoduchým a prehľadným spôsobom užitočné informácie nielen o zmluvách, objednávkach a faktúrach.


Zverejnené sú informácie o všetkých názvoch ulíc, demografickej štruktúre občanov mesta, prevádzkach a podnikateľoch, administratívnom členení, ?zozname daňových dlžníkov a i. Údaje (tabuľky) je možné uložiť do súboru a následne vytlačiť, prípadne inak spracovať. Podporované formáty sú XML, JSON, XLSX a PDF.


Pre strojovo spracovateľný spôsob sú dáta (vybrané datasety) zverejnené v Katalógu OPEN DATA mesta Kežmarok.

Podporované verzie prehliadačov:
MS Internet Explorer (MS IE) od verzie 7 (nastavenie MS IE, MS IE 8+ v móde kompatibility 7), Chrome od verzie 29, Mozilla Firefox od verzie 3.6, Opera od verzie 11.

Tento portál je súčasťou celoslovenského projektu modernej samosprávy POMOSAM.SK
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.